Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí na dluhy bez příjmu? Potřebuji vyplatit půjčky

Dobrý den, potřebovala bych půjčit finance, bez doložení příjmu, na vyplacení půjček Jsem rok a půl po rozvodu a vychovávám 2 dcery. Z manželství mi zbyly dluhy po manželovi a abych mohla s dětmi začít žít nový život, musela jsem si nabrat různé krátkodobé půjčky. A ty potřebuji vyplatit. A které teď nezvládám splácet. Do práce chodit nemohu, protože jedna z dcer má diabetes a je závislá na inzulínu. Takže by jsem potřebovala nabídku bez doložení příjmu. Nedávno se k tomu ještě přidaly psychické problémy a sociální fobie, takže mám dceru neustále doma. A musím se o ni starat. Žijeme tudíž jen ze sociálních dávek, alimentů a na dceru mám péči o osobu blízkou. Celkem mám příjem 20000 Kč měsíčně. Ale nemohu doložit příjem. Nemám exekuci a nejsem v registru, ale pokud brzy nezačnu platit, tak se tam jistě brzy objevím. Žádný majetek nemám, žiji s dcerami v pronajatém bytě. Od manžela jsem musela i s dětmi utéci. A aby povolil rozvod, musela jsem mu zanechat všechen majetek, který jsme během našeho soužití nabyli. Kdyby jste mi půjčili, byla bych schopna splácet 4000 Kč měsíčně. Peníze bych využila na vyplacení půjček, abychom už konečně mohli žít v klidu a beze stresu. Ale musí to být půjčka bez příjmu. Moc děkuji za vyřízení, p. Týnová.

Květuše Týnová
Bydliště: Opava
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Hana Světinská vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den. Jsem na tom finančně podobně. Mám dvě půjčky, které dohromady činí cca 180 000 Kč. Splácím měsíčně 3500 Kč. Chtěla bych půjčku, kterou zaplatím dvě uvedené a hlavně se dostanu na nižší měsíční splátku. V ideálním případě bych si představovala splátku 2000 Kč a méně. Nabídne mi prosím někdo peníze na vyplacení půjček, kterou nutně potřebuji? případně i bez potvrzení o příjmu.

Telefon: +420737055945
E-mail: hana.svetinska@gmail.com
Sídlo: Brno

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#2

Pokud nemůžete doložit příjem a potřebujete nutně půjčit, tak bych vám mohl zprostředkovat peníze - ale maximálně 8000 Kč. Pokud by jste chtěla dosáhnout na více, musela by jste mít potvrzení. Jaký je původ zmíněných 20 000 Kč? Je to doložitelné? případně mi zde prosím zanechte svůj kontakt. Děkuji a přeji hezký den.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Jana Čipčalová vám nabízí následující řešení

#3

Chtěla bych si půjčit 7000 Kč na dluhy. Jsem na mateřské dovolené a jiné příjmy nemám. Více než na úroku mi záleží na výši splátek a na tom, jak rychle by jste mi ty peníze dokázali poskytnout. Děkuji za váš čas.

Telefon: +420727839297
E-mail: jacip1990@gmail.com
Sídlo: Šumperk

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím peníze od soukromých věřitelů, kteří vyplácejí z vlastních zdrojů. Žádejte o 250 000 Kč až 2 500 000 Kč se zástavou nemovitosti. Může se jednat o rodinný dům, byt, družstevní byt nebo pozemek. Splátky již od 2000 Kč měsíčně a přijatelné RPSN. Konkrétní informace poskytnu na poctivy-investor@seznam.cz. Zástava je nutná!

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Petr Jakubec vám nabízí následující řešení

#5

Potřeboval bych půjčit 600000 Kč na dluhy a na konsolidaci úvěrů. Mohu platit až 10000 Kč měsíčně. Nemovitostí ručit nemohu. Sloučení stávajících závazků je pro nevyhnutelné kvůli výši splátek a podmínkám. Nabídne někdo něco na vyplacení dluhů? Děkuji, Petr Jakubec.

Telefon: +420773686803
E-mail: petr.kaproun@seznam.cz
Sídlo: Louny