Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí 60 000 Kč bez zástavy a poplatku ještě dnes?

Dobrý den, potřebuji co nejrychleji sehnat 60 000 Kč, nejlépe ještě dnes. Můj příjem je 14 750 Kč. Hledám solidní prověřenou firmu, která dokáže nabídnout alespoň 3 - 4 roky splácení + možnost okamžitého vyplacení bez poplatku. Tento měsíc se nakupilo mnoho problémů v rodině a mému otci nedali v práci výplatu. Proto nutně potřebuje peníze, aby tento měsíc překlenul. Erika Bělohoubková

Erika Bělohoubková
Bydliště: Břeclav
Částka: 60 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nejsme schopni peníze zaslat ještě dnes. Dle zkušeností je na vyřízení třeba 3 až 5 dnů. Vyžadovali bychom doložení příjmu. Registr nekontrolujeme a nechceme zástavu. Poplatek u nás nikdy neplatíte! Pošlete nám přes internet žádost, do 1 hodiny by měla být posouzena. Máte-li dotaz, tak mi prosím napište na e-mail.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Problém: nesplatitelné závazky a dluhy. Naše řešení: oddlužení. Po tři až pět let budete pobírat živ. min.. Zůstatek bude odesílán věřitelům. Po uplynutí stanoveného časového období nemáte žádné závazky, začínáte s čistým štítem. Nesmí se ovšem jednat o závazky vzniklé z podnikání. Pomůžeme, vysvětlíme, sjednáme. Více na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Ještě dnes to nestihneme, ale nabízíme jednu z mála poctivých nabídek, která neobsahuje skryté platby a bude Vám na 100% schválena (zástava=schváleno). Tak je to jednoduché. Pošlete nám Váš požadavek na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Ještě dnes Vám odpovíme. Již zítra se můžeme osobně sejít a domluvit na konečné nabídce. Získáte možnost ovlivnit mnoho parametrů - počínaje úrokovou sazbou, konče splátkou. Dáme Vám až do sedmdesáti procent Vašeho RD nebo bytu. Pište celý den, bleskové reakce.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Půjčíme Vám požadovaných 60 000 Kč bez zástavy - to děláme každý den, nic v tom není. Pokud máte příjem (jakýkoliv) a nejste v insolvenci, tak Vás můžeme schválit ještě dnes. Jednání bez poplatku a zcela poctivé. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Josef Hlinský vám nabízí následující řešení

#5

Platí stále Vaše nabídka, že by jste půjčil lidem bez zástavy a poplatku? Kdyby to bylo ještě dnes, tak by to bylo výborné, ale nevím, jestli by jste mi mohli schválit i více peněz než jen 60 000 Kč. Potřeboval bych asi dvě stě tisíc. Prosím aby jste mě kontaktovali s podmínkami. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pepahlinsky@seznam.cz
Sídlo: Vyškov