Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí 50 000 Kč na vyplacení exekuce, rychle bez příjmu

Dobrý den. Snažím se najít někoho jako mojí poslední šanci, kdo by byl ochotný mi půjčit 50000 Kč, na vyplacení exekuce. Na peníze spěchám a potřebuji je rychle. A bez příjmu (nemám zaměstnání). Před rokem jsem se přestěhoval do Prahy za přítelkyní. Bylo to seznámení přes internet a všechno ze začátku vypadalo v pohodě, ale později jak jsme se začali více a více poznávat, tak to nebylo už vůbec pěkné. Po půl roce mi řekla, že se bála toho, zda mi může věřit, kvůli špatným zkušenostem z předešlých vztahů. Mezí tím rokem co tady jsem tak jsem si nabral několik půjček, aby jsme mohli nějak žít, je ještě studentka a já práci v Praze se bál najít, protože jsem si pořád říkal, proč bych tady měl pracovat a tak. Když se ke mě chová špatně a nevhodně atd. Říkal jsem si, že odejdu zpátky, odkud jsem přijel a rozejdu se sní, ale ona mě vždycky přesvědčovala, že se to všechno dá zvládnout. A já vždycky nějakou tu šanci viděl. Její rodiče ji neplatí vůbec nic, nájem na kolej, jídlo, nic. Já teď jsem v takové situaci, že mi taky hrozí exekuce v místě, kde mám uvedenou adresu, kde bydlí moje mamka. Sám moji situaci vůbec nezvládnu a mám pořád na myslí, že zkusím najít ještě další nějaké 2 půjčky. A splatím přítelkyni co ona má nabrané na sobě, protože kdyby ji na to ve škole přišli, tak by ji vyhodily ze školy. Je mi 22 let. Potřeboval by jsem půjčit 50 000 Kč na vyplacení exekuce. Jelikož nevidím žádnou šanci pro mě, tak nepracuji, ale není pro mě problém si ji najít. Pomocí brigád, kdy týdně bych mohl mít 4000 Kč, takže pomalu bych Vám to mohl splácet. Jde mi o to, že by se mi nenavyšovali půjčky jelikož mi teď už končí doba u všech kdy je mám zaplatit. A v klidu bych to splácel Vám. Neměl jsem otce a je toho tolik co tady nebudu vypisovat. Tohle mi jen už potvrdilo, že takhle už dál žít nechci. Kdyby se našel někdo takový, kdo by mi takhle pomohl, tak bych si život dál zpátky do kupy... . Najde se tedy někdo, kdo mi může dát 50 000 Kč bez příjmu, bez zaměstnání? Vyplatil bych malé půjčky a zachránili by jste mě před exekucí.

Lukáš Chlebek
Bydliště: Praha 4
Částka: 55000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Z Vašeho popisu mi není příliš jasné, zda-li se jedná o hrozící exekuci nebo již probíhající exekuci? Pokud pouze hrozící, tak by jsme spolu mohli probrat možnosti v nebankovním trhu - nabídek do 50 000 Kč je zde dostatek. A to i bez příjmu. S rychlým vyřízením do 2 dnů. Pokud již probíhá, tak Vám bohužel nedokáži pomoci. Z praxe vím, že získat nebankovní půjčku s exekucí je takřka nemožné. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Z vašeho popisu se mi zdá Vaše situace neúnosná. Viděla by jsem řešení v oddlužení - osobním bankrotu. Byl by Vám stanoven splátkový kalendář, dluhy by se přestaly navyšovat a Vy by jste se ze všeho pomalu vyplatil. Jediným problém zde může být, že by jste si musel najít práci, jinak Vám oddlužení nebude schváleno. Chcete vědět více? Vše ráda vysvětlím a sdělím podrobnosti během první bezplatné konzultace. Více na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Máte nemovitost? Půjčte si 50 tisíc až 2 miliony během 1 týdne! Peníze vyplácím v hotovosti na ruku i bankovním převodem. Vyplatím až 70% odhadní ceny. nemusíte být majitelem nemovitosti! Máte známé nebo přátele, kteří mají dům či byt a jsou Vám ochotni pomoci s Vašimi dluhy či vyplacením exekuce? Vše zařídím, minimum papírování a rychlé jednání. Dotazy zodpovím na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. ing. Karel Vašinka, Praha 9

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

ing. Karinka vám nabízí následující řešení

#4

Jsem schopen během 3 dnů zprostředkovat libovolnou částku v rozmezí 5 000 Kč až 150 000 Kč. Bohužel vyžadujeme, aby jste měl zaměstnání. Pokud jste si jej již našel, tak mi zde zanechejte prosím Vaše telefonní číslo. Zprostředkování je zdarma, žádné poplatky, jsem placen poskytovatelem půjček.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

Mgr. Sandra Malaníková vám nabízí následující řešení

#5

Jsem Vám ochotna zapůjčit své vlastní peníze v plné výši (50 000 Kč), ovšem vyžaduji ručení osobou, která má stálý příjem ze zaměstnání. Ne bez příjmu. Peníze je možno využít i na exekuce. Sdělte mi prosím, jak jste se rozhodl.

Telefon: neuvedeno
E-mail: mgr.sandra.malanikova@centrum.cz
Sídlo: Praha 10