Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí 250.000 Kč zaměstnanci? S nízkou splátkou, bez podvodu

Dobrý den, našel by se někdo, kdo by mi půjčil 250.000 Kč? Jsem zaměstnanec (od roku 2012) na dobu neurčitou, příjem mám 15300 Kč. Nejsem ve zkušební době, vše je podloženo smlouvou. Potřebovala bych půjčit 250.000 Kč, abych mohla zaplatit dlužné peníze. Splácet bych mohla měsíčně menší splátku, do 3200 Kč. Mám momentálně půjčku i u banky, kde platím 6300 Kč. Vždy vše splácím pravidelně a poctivě. Záznam v registru nemám, jen mi teď žádná banka nechce půjčit. Nejspíš proto, že jsem měla nějaké žádosti dost za sebou zamítnuté. Tak to nemohu vyplatit a vzít si něco s menší splátkou. Jsem bezdětná a svobodná, bydlím u rodičů v pronajatém bytě. Potřebovala bych půjčit bez zástavy nemovitosti a bez poplatků předem. Prosím najde se někdo, kdo opravdu půjčí a bez podvodů? Moc děkuji každému, kdo poctivě odpoví.

Monika
Bydliště: Praha 4
Částka: 250000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Sandra Lukašíková vám nabízí následující řešení

#1

Dané peníze potřebujete získat v celku? Tj. potřebujete celých 250.000 Kč, aby jste vyplatila nějaký bankovní úvěr najednou? Protože to bude nejspíše dost veliký problém. Mohla by jsem vám sjednat nebankovní půjčku pro zaměstnance. Ale do maximální výše 80.000 Kč. Teoreticky by se daly zkombinovat i dvě různé nebankovní nabídky, ale to by jste se stále dostala jen na 170.000 Kč. Pokud by Vám pomohly i tyto menší částky, tak se mi prosím ozvěte na 736262028. Probereme a vyřešíme. Ohledně získání celé částky najednou to ale nevidím moc nadějně. Děkuji a přeji hezký den, Sandra Lukašíková.

Telefon: 736262028
E-mail: sandra.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#2

Jediná cesta, jak se dostat poctivě a bez podvodu ke čtvrt milionu je se zástavou nemovitosti. Nabízím Vám vyplacení až 75% hodnoty nemovitosti s RPSN na stejné úrovni jako u bankovních produktů. Byt či dům ani nemusí být, poptejte se známých, prarodičů nebo rodiny, jestli by za vás neručili svojí nemovitostí. Vzhledem k relativně nízké částce by jste to mohla mít splaceno během několika let. Takže by s tím mohli souhlasit. Pište na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Pokud zvolíte někoho, kdo vám to nabídne bez zástavy, tak můžete velmi snadno naletět podvodníkovi!

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Zdravím Vás, jelikož nemáte záznam v registru, tak vaše situace zřejmě ještě nebude kritická. Pokud by jste ale již nebyla sto dostát svým závazkům a nadále platit pravidelně splátky, tak se můžete obrátit na mne. Probrali bychom možnosti osobního bankrotu a vysvětlila by jsem vám, jak vše probíhá, co musíte splnit a co by to pro vás obnášelo z dlouhodobějšího hlediska.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#4

Dodatek: Má nabídka samozřejmě platí pro všechny, kteří se ocitli v nepříjemné situaci. A nyní horko-těžko shánějí někoho, kdo půjčí peníze. Podmínky: musíte být zaměstnancem, dluhy nesmějí pocházet z podnikání. Schůzku si můžeme sjednat kdekoliv v ČR. Email: oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#5

Oprava: moji nabídku beru zpět. Přehlédla jsem se a myslela jsem, že můžete nabídnout zástavu. Omlouvám se, s pozdravem Lucie Broučková.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Ladislav Kuncl vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, Vaše situace je řešitelná pouze insolvencí. Neboli osobním bankrotem. Jelikož chcete-li půjčku jako zaměstnanec, tak musíte mít k tomu i dostatečný příjem. A Váš příjem není odpovídající požadované sumě. Z tohoto důvodu zde vidím pouze toto východisko.

Telefon: 777280564
E-mail: krotitel.dluhuvseznam.cz
Sídlo: Praha 5