Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí 150 000 Kč na směnku? Soukromá osoba nebo investor

Najde se solidní člověk (soukromá osoba nebo investor), který by byl ochotný poskytnout půjčku 150 000 Kč na směnku? Potřebuji vyplatit závazky z minulosti. Díky změně zaměstnání jsem se dostala do problémů. Splácet mohu 5000 Kč - 6000 Kč měsíčně. Ručení bohužel nemám, žádná zástava není možná. Jsem v registru. Posílejte co nejrychleji to bude možné, protože to velice spěchá.

Iva Budáková
Bydliště: Benešov
Částka: 150000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nikdy zde nic neslibuji, musíte nám vyplnit na stránkách vyplnit formulář a požádat nás. Jedině tak Vám můžu říct, že na 100% peníze dostanete. Ale vidím to nadějně, i když by to nebylo na směnku, ale bylo by to od soukromé osoby. Pokud máte zájem, tak se nám ozvěte.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Klára Lukašíková vám nabízí následující řešení

#2

Máme peníze od soukromých osob a investorů, ti ovšem svoji investici podmiňují tím, že bude zástava domu nebo bytu. Pokud Vám pomůže někdo z rodiny nebo přátel a budete tuto podmínku splňovat, tak neváhejte. A ihned mi pište na klara.lukasikova@seznam.cz. Všechno domluvíme a bleskově Vám dáme peníze.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddluzeni CR vám nabízí následující řešení

#3

Jestli jste tak zoufala, ze uz souhlasite i se smenkou, tak jste ve velice spatne situaci. A dopadnout to pro vas muze jen spatne. Neberte si dalsi dluhy a nepridavejte si dalsi splatky. To nemuzete zvaldnout. Pojdte za me asistence do osobniho bankrotu. Nasledujici 3 roky to pro vas bude tezke, ale ten vysledek jednoznacne stoji za to. E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Brno

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Máte ještě stále zájem o 15 000 Kč? Mohu pomoci naší nabídkou, která pochází od soukromé osoby (soukromé peníze). Velmi snadné podmínky, mírně vyšší úrok. Pomohu Vám, ozvěte se mi. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Měla bych veliký zájem o 150 000 Kč na směnku od soukromé osoby nebo investora. Banka vyžaduje doplacení úvěru a už se to blíží do exekuce. Mám i nějaké menší nebankovní závazky, tak bych to ráda spojila do jednoho. Ale nikdo se se mnou nechce bavit. Bylo by to možné vyřešit prosím přes Vás? Napište mi na nejedla.beru@seznam.cz.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6