Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo půjčí 120 000 Kč za slušných podmínek bez podvodu a zástavy

Sháním solidní společnost, která je ochotna za rozumných podmínek a bez postranních úmyslů půjčit 120 000 Kč na smlouvu. Peníze budou použity z části na uhrazení jiných úvěrů a z části jako finanční rezerva, kterou nyní nemáme žádnou. Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou, můj měsíční čistý plat je cca 21 000 Kč (včetně pravidelných cestovních náhrad). Mohu to samozřejmě doložit výplatními páskami. Manželka je po návratu z rodičovské dovolené zatím nezaměstnaná, práci samozřejmě aktivně sháníme. V Solusu nevím jestli jsem, poslední čtyři měsíce ale splácíme se zpožděním, takže u bankovních společností nemáme naději. Exekuci nemáme žádnou. Nemohu však ručit žádnou nemovitostí. Ideální měsíční splátka by byla 2 000 Kč. Máme jedno tři-a-půl-let staré dítě.

Viktor Bláha
Bydliště: Česká Lípa
Částka: 120 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nedokáži z těchto informací posoudit, jestli by jste byl na 100% schválen. Ale běžte na naše www stránky a pošlete nám žádost přes formulář (je to zdarma). A my sdělíme výsledek. Ale myslím si, že by neměl být problém.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Půjčit si 120000 Kč od poctivého člověka a bez podvodu bude velice složité. Nechtěl by jste spíše vyzkoušet zaručeně solidní cestu osobního bankrotu, tzv. oddlužení? Nemusel by jste jste vrátit úplně všechno. Ale příjem by jste měl jen na životním minimu.

Telefon: 912345593
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Petra Barošová vám nabízí následující řešení

#3

Pomůžeme za slušných a poctivých podmínek bez podvodu. Naše zdroje pocházejí od soukromých movitých osob. Ty ovšem mají podmínku zástavy. Musel by jste ji někde sehnat a až poté bychom mohli vyhovět vaší žádosti. Případně se nám ozvěte na email petra.barosova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: petra.barosova@seznam.cz
Sídlo: Brno

Renáta Skočková vám nabízí následující řešení

#4

Kdo půjčí? My! jsme slušní lidé, kteří vyplácejí oproti zástavě až sedmdesát procent její tržní ceny.Splátky dáme až na dvacet let, nekontrolujeme bankovní registr a peníze máte již do dvou dnů. Nemusíte se ani dostavit do naší kanceláře. Posouzení provedeme takřka okamžitě. Bez vratných kaucí a záloh.

Telefon: 608795747
E-mail: uverovapohotovost@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Josef Hlinský vám nabízí následující řešení

#5

Hledám už několik dnů a jsem rád, že jsem konečně narazil na Vaši nabídku. Vypadáte jako poskytovatel, který dává půjčky za slušných podmínek. Mohl by jste udělat nějakou nabídku i mě? Ale 120 000 by mi nestačilo, potřebuji alespoň 180 000 Kč až 200 000 Kč. prosím ozvěte se mi. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pepahlinsky@seznam.cz
Sídlo: Vyškov