Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo mi půjčí peníze na zaplacení složenky, navrhněte podmínky

Svojí vlastní chybou jsem se dostal do problémů. Na začátku měsíce mi přišla složenka za telefon. Byla na 8900 Kč za to co jsem protelefonoval. Jenomže jsem ji zašantročil a úplně mě vypadla z hlavy. V té době jsem ještě na její zaplacení měl peníze. Ale pak jsem na ni zapomněl a místo toho jsem všechny peníze investoval do mého bydlení, nakoupil jsem za ně stavební materiál. A teď jsem si uvědomil, že ji musím zaplatit. Ale už na ni nemám peníze. Může mi tak někdo nabídnout nějakou půjčku ve výši 10000 Kč? Nechci se kvůli této vlastní chybě dostat třeba do Solusu apod. Navíc jde o operátora a ten je při vymáhání moc drsný podle toho co jsem četl. Hned lidi dává do registru apod. Takže klidně budu souhlasit i s nebankovním úrokem. Nabídněte prosím.

Miroslav Stuchlík
Bydliště: Nymburk
Částka: 10000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#1

Registry se u nás nekontrolují a získat 10000 Kč je u nás velmi reálné. A splátky si u nás každý může rozložit až na 48 měsíců (3 roky!) Tak mi dejte vědět, jak jste se rozhodl. Děkuji.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Ondřej Kubáň vám nabízí následující řešení

#2

U nás nebudou ani ověřovány bankovní registry. 10000 Kč je v pořádku, my půjčujeme od 5000 Kč do 50000 Kč. Do 24 hodin znáte schválení. A nemusíte si ani hledat ručitele. Níže uvádím telefon.

Telefon: 777467030
E-mail: neuveden
Sídlo: Přerov

vám nabízí následující řešení

#3

Dobrý den, mohu Vám nabídnout nebankovní půjčku, tedy bez náhledu do registru dlužníků, schvalitelnost do 24 hodin. Pokud máte příjem a platný OP neváhejte mne kontaktovat určitě se dohodneme.

Telefon:
E-mail: ferpujckakn@seznam.cz
Sídlo: Brno

Petr Ferenc vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den, potřeboval bych od soukromého investora půjčit peníze, mohli by jste mě kontaktovat?

Telefon: 721483602
E-mail: els.als@seznam.cz
Sídlo: Teplice

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#5

Nabízím peníze do druhého dne bez poplatku předem. Pokud částku do 30 000 Kč zaplatíte do 3 měsíců, můžete ji využít bezúročně. Jediná podmínka je trvalé bydliště na území ČR (nemovitostí neručíte).

Telefon: neuveden
E-mail: penizeunotare@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Pokorný Jan vám nabízí následující řešení

#6

Nabízím půjčky bez poplatku předem, na měsíční splátky. Pro zaměstnance, OSVČ, podnikatele, ženám na MD, důchodcům. Dále i možnost konsolidace a vyplacení exekucí. Druhý den peníze na kontě.

Telefon: 606980161
E-mail: pokornyjan123@email.cz
Sídlo: Nymburk