Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo mi půjčí peníze na kauci bytu? A na první platbu nájmu

Dobry den. Hledám někoho, kdo mi půjčí na zaplacení kauce za byt a na platbu za nájem. Je mi 20 let a potřebuji půjčku 30 000,- na začátek bydlení s přítelem. Jenže jsme oba ve zkušební době a nikdo nám jí nedá. Navíc, mě tíží čas, kdy mám termín se vystěhovat od jeho mamky, jinak skončím na ulici. Odstěhovala jsem se z bytu k mému příteli a rovnou za prací, v domnění, že mě jeho mamka má ráda, následně se ukázalo, že si na mě udělala averzi. Zároveň po tu dobu, se pohádaly i mojí rodiče s ním. A tak nemám kde jinde bych mohla jít. Moje výplata činní 16 900,- hrubého po roce a dalším se to zvyšuje. Splácím ještě jednu půjčku, kterou jsem si brala na Vánoce, aby jsem mohla oběma rodinám udělat radost. Zřejmě to nepomohlo. Úvěr je 1 000,-. Potřebuji 30000,- na zaplacení kauce na bytu a na zaplacení nájmu. Nemám dluhy, exekuci a ani nejsem v registru. Nechceme se vzdát jeden druhého, jen kvůli toho, že se něco naším rodinám na tom druhém nelíbí, chceme být spolu i přes tu všechnu špínu, co na nás házejí. A tak prosím o půjčku na kauci bytu a na zaplacení nájmu. Půjčku na kauci, která by nás zachránila a dala naději, nebo pokud máte jiné řešení? Děkuji za přečtení a po případě odpověď. S pozdravem Saskie.

Saskie Koperová
Bydliště: Praha-východ
Částka: 30 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, vzhledem k tomu, že nemáte exekuce a ani nejste v registru, tak bych vám mohla zařídit půjčku na vaši kauci i podnájem. Bohužel jak píšete, tak jste ve zkušební době. Takže by maximální výše mohla do být do 20000 Kč. Další informace vám ráda poskytnu na lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Václav Molík vám nabízí následující řešení

#2

Může mi prosím někdo půjčit 200000 Kč? Peníze potřebuji na byt. Nemám ale zástavu a bytem nejde ručit. Tak kdyby to šlo nějak přes soukromé osoby a půjčku by jsme si domluvili mezi sebou... . Pokud potřebujete o mě nějaké další údaje, tak je vám dám osobně. Moc děkuji za přečtení nebo i nějakou nabídku. Byt velmi spěchá.

Telefon: +420730066404
E-mail: molik@seznsm.cz
Sídlo: Most

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Peníze na kauci bytu a na zaplacení prvních nájmů by jsem vám byl schopen zprostředkovat. Peníze by ale pocházely z nebankovních zdrojů, jelikož u bankovních nabídek mi neprojdete schválením. Z důvodu zkušební doby. Mohl by jsem vám nabídnout cca 40 000,- Kč se splátkou od 2000 Kč. Konkrétní podmínky je ale nutno vypočítat na míru žadateli. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

Pomozte mi vám nabízí následující řešení

#4

Chci se připojit s mojí žádostí. Potřebuji vyplatit exekuci na byt, která činí 82000 Kč. Ale každým dnem se zvyšuje a navíc mi hrozí, že o byt přijdu. Najde se někdo, kdo hned půjčí? Mám zaměstnání a budu poctivě splácet. Ale bohužel nemám osmdesát tisíc na to, abych si mohl dovolit dluh vyplatit sám. Prosím, ozvěte se.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Mělník

Pavelka Jan vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý večer, mám (měl jsem) hypotéku na byt, kterou mi ale banka Equa vypověděla. Protože jsem měl nějaké problémy s včasným splácením. nechci zabíhat do podrobností. Mohl by mi prosím někdo tuto hypotéku na byt vyplatit? Pavelka Jan, Karviná.

Telefon: +420736292822
E-mail: neuvedena
Sídlo: Karviná