Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo mi půjčí 30 000 Kč do maximálně dvou dnů

Jsem momentálně ve špatné finanční situaci. Do dvou dnů musím uhradit pohledávku 30 000 Kč. Musím si půjčit, jsem donucena, protože tam to nejde na splátky. Proto to chci od soukromého člověka. Jsem zapsaná v registru. nemám nemovitost k zástavě. Souhlasím se smlouvou a i se směnkou. To je jedno. Úroky si nestanovuji, protože musím mít peníze do dvou dnů. Žádám o předání kontakt přímo na člověka, který poskytuje vlastní peníze. Jelikož nehodlám platit zprostředkovatelů jejich poplatky předem. Může my někdo nabídnout něco poctivé? Děkuji za ochotu.

Martina Stolářová
Bydliště: Vsetín
Částka: 30 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Nikola Bursová vám nabízí následující řešení

#1

Snažíme se žádosti našich klientů vyřešit do 48 hodin (2 dnů), což plně odpovídá vašemu požadavku. A 30 000 Kč není problém. Neuvedl jste veškeré nutné údaje, ale pokud se mi ozvete, tak se na to můžeme podívat. A myslím, že to nějak vyřešíme.

Telefon: 731119200
E-mail: n.zuberova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Petr Venclovský vám nabízí následující řešení

#2

Na rozdíl od ostatních nevyžadujeme ručení nemovitostí. A taky naši klienti mohou být na úřadu práce. Takže 30 000 Kč by vám u nás jistě bylo schváleno. Stačí nás vyzkoušet. Je to bez posílání peněz za zpracování, takže za vyzkoušení nic nedáte.

Telefon: neuveden
E-mail: finance.venclovsky@gmail.com
Sídlo: Brno

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#3

Zástava není problém, nebudete ji potřebovat. Ale je třeba doložení vašeho příjmu. Poplatek po vás nebudu chtít a do registrů se taky dívat nebudu. Bude to jednoznačně poctivé a nebudete již znovu podvedena. Dejme mi prosím vědět, jak jste se rozhodla.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Do dvou maximálně tří dnů musím sehnat 30000 Kč až 50000 Kč na vyplacení Cetelem a Home Credit. Když jsem si tyto závazky brala, tak jsem měla zaměstnání a vysoký příjem. Posledních 6 měsíců jsem ale na mateřské a peníze mi již nevycházejí. Měla jsem problémy s placením, proto nyní vše do dvou až tří dnů musím peníze jednorázově vrátit. Psát můžete na marketa.kuzelkova@seznam.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#5

Pokud do dvou dnů nezaplatím majiteli bytu, tak mě vystěhuje na ulici. Dlužím za poslední 4 měsíce celkem něco málo přes 30000 Kč. Jsem zaměstnaná, v registru bez exekucí. Pomozte! Ostrava a okolí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Ostrava