Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo mi půjčí 250 000 Kč na konsolidaci a spojení dluhů

Poptávám nabídky na to, kdo by mi půjčil 250 000 Kč. Všechny peníze potřebuji na to, abych zaplatila moje dluhy, půjčky a závazky. A konsolidovala to do jednoho. Každý měsíc vám můžu posílat cca 6000 Kč. Ale tato částka je pohyblivá a mohla bych občas dát i více. Jsem OSVČ a mohu doložit moje daňová přiznání. Nepřijímám nabídky, u kterých je třeba posílat poplatek dopředu. Zaměstnání a příjem nemohu doložit, mohu pouze daňová přiznání. Ano, mám jiné dluhy a půjčky. To je taky důvod, proč žádám o zaslání nabídek. Na toto spojení dluhů. preferuji pokud mě bude kontaktovat přímý investor, ne nějaký zprostředkovatel co bude chtít provizi. Úrok plně respektuji. při rychlém jednání mi na úrokové sazbě nesejde.

Iva M.
Bydliště: Praha 5
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Bittman vám nabízí následující řešení

#1

Já poplatky předem nevybírám. Zakládám si na tom, že vše je čestné a poctivé. Ale vyžaduji od mých klientů, aby měli nemovitost k zaručení se. Pak je možno mluvit až o 80% její hodnoty, kterou vám pošlu na váš účet. Máte-li zájem, tak mi zatelefonujte.

Telefon: 733390338
E-mail: info@esofin.cz
Sídlo: Blansko

Jitka Slachová vám nabízí následující řešení

#2

Mohu Vám nabídnout konsolidaci všech vašich půjček do jediné u naší nebankovní společnosti. Vše šijeme na míru klienta. Pochopitelně je nutné zajištění nebo třetí osoba. Osobní konzultace. Jsem z Hradce Králové. V případě zájmu mě kontaktujte, dohodneme konkrétní řešení.

Telefon: 730738996
E-mail: jitkaslach@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Soukromý investor vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím peníze, vše proběhne u notáře za jeho dohledu. Až do maximální výše 30000 Kč. Nepožaduji ručení nemovitostí.

Telefon: neuveden
E-mail: penizeunotare@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#4

Nabídli bychom Vám žádaných 250 000 Kč. Ale musel by jste nám za to dát jako zástavu dům či byt v hodnotě minimálně 350 000 Kč. Peníze bez poplatku a a klidně i na majetek v exekuci.

Telefon: +420605829070
E-mail: ps.kevin@email.cz
Sídlo: Jablonec nad Nisou

Hana Bizoňová vám nabízí následující řešení

#5

Dobrý den mohu Vám pomoci pouze formou půjčky na zástavu majetku. Rychlé vyřízení. Nikdy neplaťte poplatky napřed je to vždy podvod.

Telefon: 725036849
E-mail: hanka.bizonova@seznam.cz
Sídlo: Olomouc