Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo mi dá dlouhodobou nebankovní půjčku bez poplatku? 50000 Kč

Vlastní vinou jsme si nabral několik půjček najednou. A momentálně nejsem vše schopen splácet v termínech, proto hledám dlouhodobou půjčku. Takovou, kterou bych byl schopný splácet a všechno vrátit. Potřeboval bych cca 50 000 Kč. Pomozte, zaměstnán jsem na dobu neurčitou s řádnou smlouvou. Měsíční příjem od 14500 Kč čistého. Nejsem v registru, nemám exekuci a nemám nemovitost k ručení. Nechci se kvůli nesplácení dostat do nějakých problémů jako je registr apod. Nenabízejte s poplatkem.

Jaroslav Černý
Bydliště: Náchod
Částka: 50000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Nabízím peníze bez poplatku s možností úpravy podmínek dle Vašich požadavků. Máme na našich WWW více možností, takže si můžete vybrat tu, která Vám přijde nejvhodnější. Nejsem schopen Vás ihned schválit (upřesnění dlouhodobého splácení? apod.). Proto nám pošlete webovou žádost. Pokud Vám nebude něco jasné, tak se mi prosím kdykoliv ozvěte na e-mail.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Již řadu let se zabýváme insolvencemi a pomáháme našim klientům začít opět klidný život. Nemusíte se upisovat k dlouhodobým závazkům, platit neúměrné úrokové sazby a ani posílat poplatky předem. Vydejte se na jedinou správnou cestu ven z finančních problémů. Více na oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Peníze se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Nabízíme poctivé úvěry zaštítěné Vaší/rodinnou/cizí nemovitostí. Měsíční splátka podle vašich možností. Pohyblivé RPSN - je-li pro Vás prioritní nízké přeplacení, jsme schopni zajistit jednu z nejlevnějších nabídek na českém trhu. Žádat může kdokoliv starší 18 let bez rozdílu zaměstnání a příjmů. Nekontrolujeme Vaše další závazky. Po celý den odpovídáme na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Požádejte od 1000 Kč do 4999 Kč a já Vám je zařídím, zprostředkuji od nebankovního soukromého poskytovatele. Neakceptujeme žadatele v exekuci nebo insolvenci. Rychlé vyřízení je jen jednou z našich předností. E-mail jarka.tomanova@post.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Ostrava

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Dá někdo ženě na MD dlouhodobou půjčku 50 000 Kč až 200 000 Kč? Zamotala jsem se do dluhů a splátky jsou tak vysoké, že skoro převyšují mé příjmy. Z rodičovské nyní nemohu ani vyžít. Kdyby jsem dostala dlouhodobou nebankovní půjčku, tak by jsem byla schopná splácet menší peníze každý měsíc. A i vyžít. Protože jsem v registru a dlužím u nebankovních firem, tak mi nikde nic nedají. Našla by se nějaká soukromá osoba? prosím pište na marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno