Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kdo ihned půjčí 60 000 Kč bez registru a bez zástavy, okamžitě

Poptávám nabídku na nebankovní půjčku ve výši 60000 Kč. Dostala jsem se do finančních potíží a potřebovala bych je urychleně vyřešit. Sháním někoho, kdo okamžitě a ihned půjčí 60 000 Kč bez registru a bez zástavy. Jsem zaměstnaná rok a mohla bych splácet 2000 Kč měsíčně. Příjem mám ze zahraničí smlouvu i výplatnice mohu doložit. Jsem v registru a mám exekuci (náklady jednání + odměna exekutora), ve výši 30 000 Kč. K tomu ještě nevýhodné půjčky. A to všechno bych potřebovala poplatit. Jsem v zoufalé situaci a nevím, kde bych těch 60 000 Kč mohla sehnat. Bytem ručit nemohu. Potřeboval bych tyto pohledávky zaplatit. Pouze seriozní nabídky bez poplatků předem. Děkuji za co rychlejší reakce.

Bukovjanová Petra
Bydliště: Cheb
Částka: 60000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Adéla Morongová vám nabízí následující řešení

#1

Potřebujete rychle půjčit peníze bez registru a zástavy? Nabízíme nebankovní úvěr s vyplacením do maximálně 48 hodin. Ihned do dvou dnů po podpisu úvěrové smlouvy budete mít peníze. Bez nutnosti ručení a zástavy. Vyřízení je zcela zdarma nebereme žádné zálohy. Kontaktujte mě na telefonním čísle nebo sjednávejte přímo na našich internetových stránkách, kam vedou odkazy. Preferujeme Jihočeský kraj, žádejte 5000 Kč - 200000 Kč (tedy i Vašich 60 000 Kč).

Telefon: 607245252
E-mail: neuveden
Sídlo: České Budějovice

Soukromý Věřitel vám nabízí následující řešení

#2

Nabízím celých 60 000 Kč od soukromých věřitelů bez dalších komplikací. Věřitelé půjčují své vlastní peníze, nejsou zde zainteresovány žádné další společnosti. Smlouva se podepisuje vždy přímo s konkrétním s věřitelem. Nabízím jednoduché a srozumitelné podmínky. Pokud budete mít zájem o předčasné splácení celého dluhu, tak bude bez sankcí. Dokáži zařídit i konsolidaci všech dluhů a úvěrů. Více na našich internetových stránkách nebo na uvedeném čísle. Děkuji za Váš čas.

Telefon: 702514005
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

Neckářová vám nabízí následující řešení

#3

Nenabízím jen 60000 Kč, ale až celých 160 000 Kč. Snadno dostupnou půjčku bez poplatku a ručení vaším bytem nebo domem apod. Toto vám nabízí soukromá nebankovní společnost, která nebere nic předem. Rychlé a solidní jednání je naprostou samozřejmostí. Více info na našich internetových stránkách, kde můžete i vyplnit žádost. V případě žádosti přes internet je úplně všechno zdarma.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 9

Renata Tomanová vám nabízí následující řešení

#4

Pokud jste živnostníci nebo podnikatelé, tak pozor. Mám pro vás úplnou novinku. Peníze bez zdlouhavého papírování, bez registru a bez zástavy nemovitostí. Dáme Vám peníze pro podnikání na cokoliv. Online půjčka proběhne do 10 minut! Pokud požádáte přes internetový formulář na našich stránkách (viz. výše), tak to bude bez poplatků za telefon a schůzky. Můžete si vybrat dobu splácení tak, aby jste byli schopni splatit všechny své závazky. Při kontrolování žádosti posuzujeme Váš hrubý obrat, nedíváme se na zisky. Máte taky možnost předčasného splacení úvěru, bezplatný odklad splátek a klient má vždy možnost odpisu úroků z daní. Jako u každé poctivé společnosti. Pokud jste OSVČ nebo podnikatel, tak jste právě našli svých 60000 Kč.

Telefon: +420777826458
E-mail: neuveden
Sídlo: Tachov

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Našel by se prosím někdo, kdo ihned půjčí bez registru, ručení a zástavy? Situace je kritická, musím jednorázově doplatit úvěr jinak na mě přijde exekutor. Peníze musím mít okamžitě, zbývají mi řádově dny. Konec týdne je maximální termín. Na vyplacení potřebuji cca 240 000 Kč a ještě mám nějaké menší nebankovní dluhy. Celkem by mi to dělalo asi 300 000 Kč. Bylo by to možné? Prosím pište na nejedla.beru@seznam.cz.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6