Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Kde najdu lichváře? Potřebuji půjčit okamžitě bez papírování

Najdu zde nějakou půjčku bez papírování a dokládání nebo třeba i lichváře? Jsem ochotný od vás přijmout jakýkoliv úrok a můžete nabízet co chcete. Jsem už v zoufalé situace. Na podmínkách již tolik nezáleží. Tolik vyplněných žádostí, odeslaných formulářů a volání... . A přesto mě nikdo nic nedal. Buď po mě chcete poplatky (neplatím) nebo mě vůbec neschválíte. Proto žádám zde. Potřebuji velice nutně 150 000 Kč za jakýkoliv úrok. Může to být i od lichváře a na vysoký úrok. Pokud mi můžete poslat peníze do 14 dní, tak vám dám klidně i 100%. Měsíčně mohu splácet maximálně 4000 Kč, víc si nemůžu dovolit. Ale celkem nabízím k vrácení i 300 000 Kč. Takže beru klidně i lichváře, pokud jej najdu. Peníze chci poslat na můj bankovní účet. Nabízejte prosím cokoliv, beru už každou nabídku, pokud mi těch 150 000 Kč opravdu dáte bez poplatků a placení provizí. Peníze potřebuji okamžitě a bez zbytečného papírování okolo. Děkuji.

Ladislav Vyhnálek
Bydliště: Děčín
Částka: 150 000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#1

Jak asi již víte, tak na 150 000 Kč se nedá velmi snadno dosáhnout. Jedinou cestou je půjčka se zástavou nemovitosti, jinak vidím jen malou šanci na to, že naleznete někoho (lichváře), který by vám peníze půjčil. Nabízím poctivé podmínky, peníze až do 60% hodnoty nemovitosti a nemusíte být jejím majitelem. Konkrétní podmínky na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Tomáš vám nabízí následující řešení

#2

Potřeboval bych půjčku na směnku od lichváře. Vysoký úrok akceptuji, ale nemohu najít lichváře, který by se mnou byl ochotný jednat. Děkuji

Telefon: neuvedeno
E-mail: dluznik2014@seznam.cz
Sídlo: Brno

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Využijte naši nabídku oddlužení. Ve vaší situaci je to mnohem schůdnější řešení než hledat lichváře a půjčovat si od něj. během 3 let by jste mohl být na nule a začít nový život. Stačilo by, aby jste následujících několik let žil o životním minimu a zbytek dluhů by vám bylo odpuštěno. První konzultace je zdarma. Postaráme se o veškeré papírování a vše zařídíme za vás. Měl by jste zájem?

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Roman K. vám nabízí následující řešení

#4

Najdu zde lichváře, který mi půjčí na směnku 20000 Kč?Chápu poplatek navíc (ale až po obdržení peněz) a respektuji vyšší úrok. Chci to ale bez ověřování, dokládání a papírování. Mohu si dovolit měsíční splátku do 2500 Kč a mám příjem. Telefon: +420724000016. Prosím o nabídky. Beru tu nejrychlejší.

Telefon: +420724000016
E-mail: kousal.r@gmail.com
Sídlo: Třebíč