Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Jsem studentka, potřebuji půjčit peníze ve finanční tísni 35000 Kč

Dobrý den, jsem studentka, měsíčně mám alimenty 3 600 Kč (1 800 Kč na účet, 1 800 Kč složenka) a teď jsem si našla i brigádu. Jelikož bydlím s dědou, tak nic neplatím kromě telefonu (500 Kč měsíčně). Brigádu mám zatím 1. měsíc, dostala jsem 3600 Kč a teď v listopadu mám mít 8 000 Kč. Takže i přestože jsem studentka, tak mám pravidelné příjmy a případnou půjčku by jsem měla z čeho splácet. Bohužel jsem si hned po svých 18 půjčovala vysoké množství půjček, které prostě nestíhám splácet. Potřebovala bych se jich zbavit. Samozřejmě se splácením jedné půjčky by nebyl žádný problém. Všechno budu posílat včas, při větších výplatách pošlu i víc. Měsíční splátky? 500 Kč - 1 000 Kč nejlépe, nejlépe na 4 roky +-? Více si jako studentka dovolit nemohu. Pokud by se někdo takový našel, prosím, kontaktujte mne. Děkuji předem za nabídnutí půjčky, aby jsem se mohla dostat z této finanční tísně.

Michaela A.
Bydliště: Sokolov
Částka: 35000 Kč
4 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, zabývám se zprostředkováním půjček od soukromých společností. Mám k dispozici i neveřejné nabídky, které jsou mnohem výhodnější, než inzerované možnosti. Vaši situaci by jsem byla schopná vyřešit velice snadno. Byla by jsem vám schopna zajistit až 40.000 Kč bez doložení příjmu, ručení a bez kontroly registru. Máte-li zájem, kontaktujte mne na lucie.brouckova@precerpano.cz a můžeme se domluvit. Vypracuji vám nabídku, představím nejvýhodnější produkty a vše za vás dojednám. Nepožadují žádné poplatky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#2

Mladá slečno, mohl by jsem vám půjčit 35000 Kč, ale musela by jste souhlasit s vyšší splátkou, okolo 3 - 4 tisíc korun měsíčně. Konkrétní nabídku vám velmi rád sdělím osobně. Ozvěte se mi na zprostredkuji-penize@atlas.cz. Děkuji!

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav

ing. Michal Zapletal vám nabízí následující řešení

#3

Půjčím vám celých 35 tisíc. Nevadí, že jste studentka a ani, že jste ve finanční tísni. Pouze musíte mít k dispozici každý měsíc dostatečný příjem na splácení. Kontaktujte mě osobně nebo mi zde zanechejte své kontaktní informace.

Telefon: neuvedeno
E-mail: michal.zapletal.1986@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#4

Zdravím Vás, měl by jsem veliký zájem Vám finančně pomoci. Sdělte mi prosím vaše telefonní číslo a já vám na své vlastní náklady zatelefonuji. Domluvíme se na podmínkách půjčky a vše nastavíme tak, aby to vyhovovalo především vám. A aby jste byla schopna vše řádně splácet. Zatelefonuji do 10 minut, vyplacení do 48 hodin, splátka i s odkladem na několik týdnů, rozložení až na 5 let. Prosím, sdělte mi své telefonní číslo. Děkuji a těším se na náš telefonát.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3