Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Jsem podnikatelka a potřebuji sloučit dluhy, půjčky a závazky

V minulosti jsem si na sebe nabrala moc závazků, které je těžké splácet. Ale nedávno jsme začali s manželem podnikat. V tom se nám celkem daří. Ale pořád jsou ty půjčky a jejich splátky moc vysoké. V podstatě úplně všechno co vyděláme, tak dáme jenom na splátky a na vyžití. Chtěla bych poprosit o kontakt na soukromého poskytovatele, který může nabídnout 250000 Kč. Máme malou dceru (5 let) a peníze bychom potřebovali spíš pro ni. Všechno to chceme sloučit a mít jen váš dluh. vaše peníze bychom použili jenom na splacení těchto rychlých půjček. A už bych si dál nepůjčovala. Pokud jste z Jičína, tak se s vámi mohu sejít a podepsat vám vše na místě. nevím jaké bych si představovala podmínky. Toto nabídněte. Pomůže někdo podnikatelce s dluhy z minulosti? zanechejte svůj kontakt.

Iveta Dyntarová
Bydliště: Jičín
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Jiří Bittman vám nabízí následující řešení

#1

Neuvedla jste, zda-li jsou ty dluhy vázané na nějakou nemovitost. Jestli se například jedná o nějaký úvěr se zástavou. Pokud ano, tak vám mohu nabídnout až 80% její hodnoty. Pokud tomu tak je, tak se mi prosím ozvěte. A navrhnu vám mé podmínky.

Telefon: 733390338
E-mail: info@esofin.cz
Sídlo: Blansko

Jiří Košťálek vám nabízí následující řešení

#2

Pro podnikatele mám nabídku až do 600 000 Kč, jestli požadujete jen 250 000 Kč, tak by to snad bylo splnitelné. Neslibuji zázraky, ale protože nechci ani korunu předem, tak to určitě stojí za vyzkoušení. Splátkový kalendář až na 24 měsíců.

Telefon: 775391485
E-mail: j.kostalek@seznam.cz
Sídlo: Pardubice

Jitka Slachová vám nabízí následující řešení

#3

Měla bych nabídku nebankovní konsolidace vašich půjček. Řešíme exekuce, registry. Nabídka je šitá na míru vaší situace. Vyplácíme i nemovitosti z dražeb. Rychle a spolehlivě. Můžeme dojet i k Vám do Jičína. Osobní nezávazná schůzka, v případě zájmu mi napište nebo zavolejte.

Telefon: 730738996
E-mail: jitkaslach@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#4

Jsem maminka na MD, která má dluhy, A tyto dluhy potřebuji sloučit, protože nejsem schopná je jednotlivě splácet. Beru pouze RD cca 12 tisíc, což nestačí. Kdyby jsem mohla splácet okolo 5000 Kč, tak by bylo vše v pořádku. Našel by se někdo, kdo by mi pomohl sloučit dluhy? Napište mi prosím na marketa.kuzelkova@seznam.cz. Nejlépe Kladno, ale přijedu i někam jinam. Nejsem podnikatelka, ale na MD.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno

Libuše Bárová vám nabízí následující řešení

#5

Mé podnikání skončila několika závazky, které musím nyní uhradit. Nejlépe bych je všechny sloučila do jedné velké půjčky. Posledních 5 let jsem byla podnikatelka, nyní jsem 2 měsíc nezaměstnaná a hledám si práci. Děkuji za odpověď.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Vyškov