Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Jak vyplatit nevýhodné půjčky a dluhy? Kdo půjčí peníze

Nepomohl by mi někdo vyplatit moc nevýhodné půjčky a všechny moje dluhy? Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, plat mám 14500 Kč. Splácet bych mohla 2500 Kč měsíčně. Děti mám dvě. Mám záznam v Solusu za opožděnou platbu mobilnímu operátorovi. Exekuci žádnou nemám. Ručit nemám čím. Jiné půjčky mám a poctivě splácím. Peníze potřebuji na splaceni dvou nevýhodných dluhů a se záznamem v Solusu mi banka nepůjčí.

Dagmar Řezáčová
Bydliště: Karlovy Vary
Částka: 80000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#1

Pokuste se vše vyplatit s námi. Dáme férovou nabídku, jen nám pošlete více informací. U takové částky je reálně, že nebudeme chtít zástavu (jen potvrzení o příjmu) a všechny Vaše nevýhodné závazky by jsme teoreticky mohli sjednotit.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Klára Lukašíková vám nabízí následující řešení

#2

Poskytneme Vám peníze na vyplacení nevýhodných dluhů v jakékoliv výši budete potřebovat. Ale ke schválení vyžadujeme zástavu (byt, dům, dr. byt). Schvalujeme každý den v týdnu, napište na klara.lukasikova@seznam.cz. Jsem schopni zajistit podpis smlouvy kdekoliv v ČR a práce odhadce Vám nebude nijak účtována.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddluzeni CR vám nabízí následující řešení

#3

Vyplaceni nevyhodnych uveru dalsim nevyhodnym uverem je cesta do pekla. Nakonec vam nikdo nepujci a dostanete se do velkych problemu. S oddluzenim tomu muzete ucinit pritrz dokud je cas. Pomohu vam podat zadost a uspesne projit celym procesem az do konce. E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Brno

A. Peak vám nabízí následující řešení

#4

Dobrý den paní Řezáčová, byla by možná zástava? Tato informace je pro nás zásadní a bez ní se nemůžeme posunout dál. Prosím o doplnění. Případně zveřejněte svůj kontakt, ať Vás mám jak kontaktovat. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: anetka.peak@seznam.cz
Sídlo: Třebíč

Markéta Kuželková vám nabízí následující řešení

#5

Mám několik nevýhodných půjček a dluhů, které jako maminka na MD nejsem schopná už nadále utáhnout. Posledních 6 měsíců bylo velmi těžkých a snažila jsem se platit alespoň něco. Ale takto to už dál nejde a musím ihned vyplatit všechny tyto nevýhodné půjčky a mít jen jeden dluh. Najde se někdo, kdo půjčí i svobodné mamince na MD? Mám mateřskou 12 tisíc, splátka by mohla být až 5000 Kč. Poptávám minimálně 180 000 - 200 000 Kč. Děkuji. Email: marketa.kuzelkova@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: marketa.kuzelkova@seznam.cz
Sídlo: Kladno