Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Investor na investici do podnikání (slušný, solventní, poctivý)

Dobrý den. Touto cestou, hledám Investora (slušného a solventního) který by měl zájem o dlouhodobou spolupráci. Umím zvýšit vloženou investici, podle vkladu a mohu napsat, že je to zajímavé. Je to legální a jedná se o práci v mém oboru, tak znalost dané věci jen přispívá k úspěchu. Není to podvod, jak je ho všude dost, ale seriozní nabídka a cesta k zisku. Nechci peníze předem, rád se sejdu a pohovořím o tom. Vy sám se rozhodnete, jestli je to výhodné a nebo by to stálo za to. Když ne, půjdeme si každý svou cestou. Rád bych našel, tak doufám, že ano. Děkuji. PS: Napište mi email a dále se domluvíme (po telefonu).

Florenz
Bydliště: Praha 4
Částka: neuvedeno Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Karel Přeučil vám nabízí následující řešení

#1

Nejsem soukromý investor. Ale peníze bych Vám mohl zajistit půjčku, kterou by jste mohli použít jako investici. Peníze pocházejí z poctivého zdroje a slušné jednání je samozřejmostí. Více informací na našich WWW stránkách.

Telefon: 912345593
E-mail: karel.preucil@seznam.cz
Sídlo: Litoměřice

Klára Spálená vám nabízí následující řešení

#2

Rovněž nejsem investor. Ale můžu Vám půjčit neomezené finanční prostředky na Vaši investici - ale musíte ručit svým domem nebo bytem (i družstevním). Pokud se jedná o podnikání s jistým výdělkem, tak se Vám peníze určitě vrátí. Tak si půjčte od nás.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.spalena@post.cz
Sídlo: Praha 8

Lucie Bálovská vám nabízí následující řešení

#3

Jakou přesně částku by jste si představoval? Do cca 80 000 Kč by jsme peníze vyplatili jen oproti podpisu smlouvy. Ale lze se s námi dohodnout i na vyšším úvěru.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucka.balovska@seznam.cz
Sídlo: Vsetín

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Stále hledáte investora nebo přímou investici do podnikání? Mohl by jsem Vám opatřit peníze od soukromé osoby, které by jste mohl vložit do podnikání formou půjčky. Velikou výhodou z dlouhodobého hlediska by bylo, že by jste nepřišel o kus své firmy. Máte-li stále zájem o peníze, tak se mi prosím ozvěte nebo se podívejte níže na mé internetové stránky.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Pouze osobně vám nabízí následující řešení

#5

Hledám slušného a poctivého investora, který by chtěl vstoupit do zavedeného podnikání. Je třeba nakoupit nové stroje a uhradit pohledávky. Podrobnosti sdělím pouze osobně. Zanechejte zde kontakt, ozvu se sám.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Ostrava