Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Hypotéka na dům v insolvenci - Jak zaplatit dům?

Pomůže nám někdo získat hypotéku na dům? Jsem ovšem v insolvenci. Splácela jsem insolvenci 42000 Kč, od 07/2014. V únoru 2015 bude vše splaceno. U Českomoravské stavební spořitelny mám úvěr ze stavebního spoření, ten dělá 1 600 000 Kč na dům, na kterém nikdy nebyl dluh. Proto mi při přípravě insolvence všichni tvrdili, že se banka pouze přihlásí jako věřitel. Ale nebude žádat splacení úvěru. Opak byl pravdou. Toto se nestalo a banka žádala splacení úvěru z prodeje domu. Proto nyní hledáme způsob, jak dostat hypotéku (nebo půjčku) na dům. I když je ve hře tato insolvence. Dostali jsme půlroční odklad s tím, že můžeme dům přeúvěrovat. Hledáme jakýkoliv způsob. Hypotéky nebo i půjčku od soukromé osoby. Zkrátka jak zachránit dům. Jsme obyčejní lidé, kteří chodí do práce a potřebujeme pomoci, abychom o dům nepřišli. Splácet můžeme do 10 tisíc korun měsíčně. Potřebujeme částku 1 800 000 Kč. Ještě musím podotknout, že kdyby se vše dalo vrátit, do oddlužení bych nikdy nešla. Celý proces vám nepomůže, naopak ještě vše prodraží a celá dlužná suma naroste. A insolvenční správce, který je vám přidělený, Vám taky moc nepomůže. Spíše si hlídá své vlastní zájmy. Aby měl co nejvyšší provizi. Kdyby se našel někdo, kdo by mohl pomoci s touto hypotékou na dům v insolvenci, tak bych si moc vážila jeho odpovědi.

Hana Soukupová
Bydliště: Teplice
Částka: 1 800 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Zprostředkuji peníze vám nabízí následující řešení

#1

Je na tomto domu nějaká hypotéka? Pokud by nebyla, tak mohu nabídnout peníze až do 70% jeho odhadní ceny. Mohla by jste se vyhnout insolvenci, ale dům by musel sloužit jako zástava oproti této hypotéce.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Praha 7

Poctivý investor vám nabízí následující řešení

#2

Rovněž prosím o ujasnění situace, můžete poskytnout zástavu? Či je nemovitost již v zástavě někoho jiného?

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Jarka Tomanová vám nabízí následující řešení

#3

Paní Soukupová, máte e-mail nebo mobilní telefon? Ráda bych s Vámi mluvila ohledně hypotéky na Váš dům a navrhla Vám několik možností, jak zaplatit insolvenci.

Telefon: neuvedeno
E-mail: jarka.tomanova@post.cz
Sídlo: Zlín

Blanka Hranáčová vám nabízí následující řešení

#4

Jsem maminka na MD a malé půjčky mě dostaly tak daleko, že mi hrozí až insolvence. Nabídněte mi prosím pomoc, souhlasím se vším. Ale nemám žádný dům k zástavě.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#5

Nabízím Vám elegantní řešení - osobní bankrot. Můžete zapomenout na všechny věřitele, dluhy a exekutory. Začněte s naší pomocí nový život. Pro více informací nás kontaktujte na oddluzeni-cr@seznam.cz nebo navštivte naše WWW stránky níže.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 8