Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Hotovostní půjčka 20 000 Kč na ruku od soukromého investora

Je ochoten někdo poskytnout za solidních podmínek, bez poplatků předem hotovostní půjčku 20 000 Kč? Poptávám nějakého soukromého investora, který by nechtěl penze předem a měl by poctivé podmínky. Prosím nabídněte, podrobnosti mailem. Vše ostatní na vyžádání. Děkuji

Ivuš
Bydliště: Ostrava
Částka: 20000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Pecha Radek vám nabízí následující řešení

#1

Pokud máte k dispozici jakoukoliv nemovitost k zástavě, tak Vám může soukromý investor nabídnout neomezené množství financí. Avšak až po podpisu smlouvy a ručení vaším domem nebo bytem. Není třeba nic platit předem. Peníze ovšem nejsou jako hotovostní půjčka, ale převodem na bankovní účet. pro více informací mi zavolejte nebo napište. Děkuji.

Telefon: 734301808
E-mail: pecharadek@email.cz
Sídlo: Praha 8

Jan Klečka vám nabízí následující řešení

#2

Nabídl bych vám celých 20000 Kč bez ručení. Peníze jsou určeny úplně pro každého a žádný žadatel nemusí dokazovat na co peníze využije. pro peníze nemusíte nikam jezdit (ne hotovostní půjčka), ale vše vám pohodlně pošleme na vás bankovní účet. Minimální věk pro odeslání žádosti je 18 let a více, musíte mít trvalý zdroj příjmů - takže peníze může získat zaměstnanec, důchodce, OSVČ, rentiér nebo maminka na MD. Vše poctivě bez placení dopředu. žádejte okamžitě.

Telefon: 778026665
E-mail: neuveden
Sídlo: Strakonice

Martina Konečná vám nabízí následující řešení

#3

Naší minimální hranicí je 30000 Kč, nechtěla by jste tedy zvýšit váš požadavek z 20000 Kč na vyšší hranici? potom bych vám mohla pomoci získat peníze od soukromého investora. Samozřejmě bychom vás nelustrovali v registrech a vše by bylo poctivé. Bezkonkurenční podmínky a výhodný úrok. Vše by bylo podloženo nebankovní smlouvou. Děkuji za váš čas.

Telefon: 776554065
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 6

Zuzana Machová vám nabízí následující řešení

#4

Nenabízím vám peníze ani žádnou jinou finanční pomoc. Pokud už nevíte kudy kam, tak vám mohu pomoci s osobním bankrotem a zbavení se všech závazků jednou pro vždy. Pokud budete chtít všechny své problémy vyřešit jednou pro vždy, tak neváhejte a využijte naší nabídky okamžitě. Již žádní investoři a jejich podvodné praktiky nebo poplatky - vše bez placení předem.

Telefon: 604224977
E-mail: neuveden
Sídlo: Beroun

Jan Žemlička vám nabízí následující řešení

#5

Nezmínila jste se, jestli máte stálý příjem ze zaměstnání? Potom bych Vám mohl nabídnout nejen 20000 Kč, ale dokonce i celých 199000 Kč. Nemusela by jste nám dokonce ani dát do zástavy váš majetek. Vše by jsme zajistili pouze podepsáním smlouvy. Na ruku ale ne - nejedná se o hotovostní půjčku, ale převodem na účet. Nabízím vám možnost získat požadované finance se splatností až na 72 měsíců, s úrokem již od 7%. Vše s možností odkladu splátek při ztrátě vašeho zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci (aby jste se nedostala do platební neschopnosti). V neposlední řadě i s možností předčasného splacení. A samozřejmě bez poplatků za vyřízení a jiných podvodů. Peníze pocházejí od seriózního soukromého investora.

Telefon: 725595366
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4