Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Hledáme půjčku na vyplacení exekuce bez ručení a zástavy, nabídněte

Mám spoustu dluhů již zaplacených, ale ještě různých pár splátek u přátel a u jedné nebankovních společnosti. Chci už začít konečně s partnerkou žít a začít se věnovat svému řemeslu naplno. Potřebujeme proto 250 000 Kč na dorovnaní dluhu a nový začátek (doplacení nebankovní společnosti a přátel). Jsem samozřejmě v registru, protože jsou ještě v jednání dvě exekuce, kde mi byl zmražený účet a prémie za uplynulý rok. Nemůžeme s partnerkou ručit žádnou nemovitostí ani nemáme majetek. Děti nemáme, ani v dohlednu neplánujeme dokud veškeré dluhy nezmizí. Jsem zaměstnancem (HPP), mám jako vedlejší činnost i OSVČ a k tomu pobírám menší invalidní důchod. Můžeme s přítelkyní měsíčně splácet 7 000 Kč. Peníze potřebujeme naléhavě, vyplacení tak do měsíce nejpozději. Děkuji případným investorům nebo i za rady, kde požádat o tuto půjčku na odvrácení exekucí bez nutnosti mít zástavu nebo ručení. Děkuji.

Marek Capoušek
Bydliště: Praha 10
Částka: 250000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Vaše přítelkyně má rovněž exekuci? A má případně pravidelný příjem, či ještě lépe doložitelné zaměstnání? V takovém případě by jsme mohli společně hledat nebankovní nabídku pro ni. A vy by jste mohl peníze následně použít na vyplacení exekuce. Jakmile by se Vaše finanční situace stabilizovala, tak by jste si sám mohl vzít půjčku a Vaši přítelkyni vyplatit. Případně by si Vaše přítelkyně mohla půjčit jen tak malou částku, která by stačila na vyplacení exekucí. A vy by jste si následně vzal peníze na zbývající závazky. Menší sumu navrhuji z toho důvodu, že získat 250 000 Kč bez zástavy a ručení je velmi obtížné. Pokud máte zájem se bavit o některém z navrhovaných řešení, můžete mě kontaktovat na lucie.brouckova@precerpano.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud máte již probíhající exekuce, tak se obávám, že Vám nikdo peníze nepůjčí. Alespoň ne v nebankovním sektoru. A pokud se Vám podaří najít soukromou osobu, která Vám peníze půjčí na směnku, tak se můžete dostat do ještě větších obtíží. Z tohoto důvodu Vám doporučuji zvážit oddlužení - osobní bankrot. Nabízím první bezplatnou konzultaci, kde by jsem Vám vše vysvětlila. Děkuji, oddluzeni-cr@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Potřebujete nutně peníze? Na zaplacení malých půjček, na vyplacení dluhů nebo třeba i exekuce? Nabízím Vám 50 000 Kč až 2 000 000 Kč do 1 týdne od podání žádosti. Nevyžaduji kontrolu příjmů, nenahlížím do bankovního/nebankovního registru a schválení je zcela zdarma. Jediná podmínka - ručení formou zástavy nemovitosti. Může se jednat i o dům či byt Vašich přátel či rodiny. Akce - tento měsíc odhad ceny nemovitosti zcela zdarma. Vyplatím až 70% odhadní ceny v hotovosti na ruku nebo bankovním převodem. Hledáte-li solidní půjčku s minimem požadavků, využijte mé nabídky. Podrobnosti rád sdělím na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

ing. Karinka vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím Vám 5000 Kč - 150 000 Kč ze soukromých zdrojů. Vyžadujeme prokazatelný zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, ne ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Do bankovních ani nebankovních registrů nenahlížíme. Rovněž není překážkou exekuce (lze použít na její vyplacení). Nevyžadujeme ručení formou zástavy nemovitosti. Vyžadujeme výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce + přehled všech Vašich závazků. Jistě máte zájem, zanechejte mi zde Vaše telefonní číslo, ozvu se Vám na své vlastní náklady. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

Petra Králová vám nabízí následující řešení

#5

Jmenuji se Petra Králová, bytem v Českých Budějovicích. Vzala jsem si několik nevýhodných půjček (Home Credit, Kredito24, viaSMS...), které potřebuji vyplatit. Celkem to dělá několik desítek tisíc korun. Jsem ochotná podepsat směnku i na dvojnásobek částky. Najde se někdo? Kontakt pata.kralova@post.cz nebo 608238291. Díky za každou odpověď.

Telefon: 608238291
E-mail: pata.kralova@post.cz
Sídlo: České Budějovice