Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Hledám společníka pro podnikání, jen vážně

Dobrý den, hledám někoho (i samoživitelku) na koupi výdělečné firmy s tradicí. A na společné podnikání. Njdeme soukromou osobu atd. na půjčku. A spolu začneme také žít svůj život. Cestování a tak podobně. Jen někoho, kdo to bude brát. Jen vážně a slušné jednání. Chci si půjčit 1 000 000 Kč. A ty také 1 000 000 Kč od toho samého člověka. Bez podvodníků, poplatky neplatím. Naletěl jsem už v minulosti. setkání i osobně v Olomouci nebo celá ČR. Děkuji moc za odpověď. Není to vtip, děkuji.

Zbyněk Král
Bydliště: Olomouc
Částka: 1 000 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

David Čech vám nabízí následující řešení

#1

Vezměte si náš nebankovní úvěr od 30 000 Kč do 500 000 Kč bez zástavy a registru. Peníze můžete použít i na podnikání nebo jiné účely. Vše záleží na Vás. Můžete vyplnit formulář na webových stránkách. Nebo nám můžete napsat email.

Telefon: neuvedeno
E-mail: cechpujcky@gmail.com
Sídlo: Brno

Kudrna Jan vám nabízí následující řešení

#2

My zajišťujeme peníze tak, že Vám sjednáme kreditní kartu (od různých společností). Pokud již nějakou máte, tak Vám navýšíme její limit. Ale společníka pro podnikání Vám zajistit nedokáži. Snad jen ty peníze na podnikání.

Telefon: neuveden
E-mail: kudrnajan99@seznam.cz
Sídlo: Praha 7

Farm Půjčka vám nabízí následující řešení

#3

Rovněž se nenabízím jako společník pro podnikání, ale mohl bych pomoci s tou druhou částí. Mohl bych Vám zajistit až 100000 Kč u kterých nemusíte mít nemovitost vhodnou k zástavě. Ne na směnku, ale poctivou smlouvu.

Telefon: +420201445225
E-mail: farmpujcka@email.cz
Sídlo: Brno

Jan Bauer vám nabízí následující řešení

#4

Mám možnost Vám sjednat spotřebitelský úvěr od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč. RPSN předem, bez dalších znalostí, nejsem schopen říci. Stejně tak úrokovou sazbu apod. S dobou splatnosti od 12 do 120 měsíců. Není pevně stanoven účel.

Telefon: +420201445225
E-mail: bauer.poradce@gmail.com
Sídlo: Kladno

Anonymní vám nabízí následující řešení

#5

Hledám společníka, který by chtěl vstoupit do podnikání. Podnikání generuje zisk. Bohužel z minulosti má pohledávky, které je nutné okamžitě uhradit. Vážným zájemcům sdělím podrobnosti. Zanechejte zde kontakt. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Praha 1