Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Hledám rychlou půjčku 10000 Kč od soukromé osoby

Hledám rychlou půjčku okolo 10 000 Kč nejraději od soukromé osoby. Jsem zaměstnaná. Měsíční příjem ze zaměstnání. Žádná zástava, žádný druhý ručitel. O podvodníky nemám zájem, neplatím poplatky předem a nevolám na podvodná čísla. Prosím rychle, peníze bych chtěla mít co nejdříve. Ivana

Ivana
Bydliště: Ostrava
Částka: 10 000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Květoslava Strnadová vám nabízí následující řešení

#1

Poskytujeme peníze pouze lidem, kteří mají prokazatelný příjem, což splňujete. A 10 000 Kč by nebyl až zas takový problém. Požadavek na rychlost - budete je mít do 48 hodin po podpisu. Peníze pocházejí od soukromé osoby.

Telefon: 777467431
E-mail: neuveden
Sídlo: Třebíč

Milan Kopecký vám nabízí následující řešení

#2

Žádaných 10 000 Kč je příliš málo, protože mi začínáme na 20 000 Kč. Možná by jste si chtěla svoji částku navýšit? Peníze bychom pro vás zajistili od soukromé osoby, v tom není problém. Ale musíte se nám ozvat a o všem jednat. Budu čekat na vaši reakci.

Telefon: 773654041
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 8

Pavel Sokola vám nabízí následující řešení

#3

Nabízíme peníze, ale musíte poskytnout zástavu nemovitosti. Jinak se vůbec na nic nedíváme. Nekontrolujeme registry ani Solus. Jsme velmi rychlí, peníze k vám poputují od soukromé osoby a můžete si i vybrat z více typů - bezúčelové, na rekonstrukci a pro podnikatele. Záleží jen na vašem rozhodnutí. Je nám jasné, že na finanční prostředky naši klienti spěchají. Proto postupujeme maximálně rychle a vyplácíme ihned. Stačí se mi jenom ozvat a všechno dořešíme osobně. Žádná zbytečná byrokracie, všechno je ihned zařízeno.

Telefon: 605829070
E-mail: neuveden
Sídlo: Brno

Přímý investor vám nabízí následující řešení

#4

Soukromý věřitel vám poskytne úvěr maximálně do výše 500 000,- Kč. Rychlé jednání v případě menších částek, například zmíněných 10000 Kč. Nejsem zprostředkovatel, penízky vyplácím ihned po podpisu smlouvy o půjčce. Doporučuji nepodepisovat smlouvy po restauracích a parkovištích. Mám k dispozici vlastní prostory. Zašlete mi SMS s požadovanou částkou, budeme Vás kontaktovat. Na rychlosti záleží. Telefon uveden níže.

Telefon: 723430842
E-mail: neuveden
Sídlo: Hradec Králové

Jan Šedivý vám nabízí následující řešení

#5

Chcete si půjčit 10000 Kč a nechcete nikomu zdůvodňovat na co je potřebujete? Pokud máte jako zástavu dům nebo byt, tak Vám poskytnete tyto peníze a ještě i daleko více. Garantujeme naprosto férové jednání.

Telefon: 702997831
E-mail: papulak32@seznam.cz
Sídlo: Praha 1

Kateřina Schmidtová vám nabízí následující řešení

#6

Dobrý den, měla bych zájem o vaši půjčku i o vaši spolupráci. Moc vás prosím o pomoc. Dejte mi šanci, jsem na mateřské dovolené a nikdo mi nechce půjčit. A to jen kvůli tomu. Paní Schmidtová.

Telefon: 731929518
E-mail: kacikschmidtova@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek