Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Hledám ručitele, potřebuji a sháním někoho kdo bude ručit

Sháním někoho, kdo by mi byl ochotný dělat ručitele oproti mojí půjčce. Potřebuji se domluvit jen na 3 měsíce, aby byl spoluručitel na hypotéku, kterou momentálně potřebuji. A nelze to bez nikoho jiného. Po 3 měsících vás vyvážu z ručení. Finančně odměním, určitě nepřijdete zkrátka. Výše odměny za tuto pomoc je na dohodě. Prosím kontaktujte mě, velmi nutně to potřebuji a nemám ve svém okolí nikoho, kdo by mi mohl pomoci.

Míla
Bydliště: Vsetín
Částka:
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Nebankovní Pomoc vám nabízí následující řešení

#1

Předpokládám, že se jedná o nějakou bankovní hypotéku? Můžete dostat i pomoc od nebankovního sektoru a vyhnout se druhému ručiteli a nehledat někoho, kdo Vám bude ručit. Pokud by jste měla například byt nebo dům k zástavě, tak bychom se mohli domluvit. Ale cena nemovitosti by musela být cca dvojnásobná oproti požadované částce.

Telefon: 606198492
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 4

Walter Liferenko vám nabízí následující řešení

#2

Poskytujeme peníze všem až do výše 2 000 000 Kč. Jedná se o nebankovního poskytovatele bez kontroly registrů. Ručení a ručitel je podmínkou. Nechceme po klientech zálohy ani telefonáty na 900 čísla. Vše je o vzájemné dohodě.

Telefon: 604333050
E-mail: neuveden
Sídlo: Jihlava

Václav Lintner vám nabízí následující řešení

#3

Pomůžeme všem podnikatelům, kteří potřebují ihned finance. Bez zdlouhavého hledání a shánění ručitele a byrokracie. Stačí i jen zaslat SMS a ozvu se vám zpět. Nabídka platí jak pro OSVČ tak i pro s.r.o.

Telefon: 776315619
E-mail: neuveden
Sídlo: Tachov

Vanesa M. vám nabízí následující řešení

#4

V hledání ručitele Vám bohužel nemohu pomoci. Ale mohla bych vám nabídnout cokoliv c rozmezí od 5 000 Kč do 15 000 Kč. Peníze jsou určeny pro opravdu všechny skupiny žadatelů - například i pro nezaměstnané. Finance lze vynaložit na cokoliv bez dokládání účelu a je to bez ručitele! Nejsou zde žádné skryté poplatky. Jasná a přehledná smlouva je samozřejmostí. Děkuji za Váš čas.

Telefon: 739041152
E-mail: neuveden
Sídlo: Praha 2

Katarína Cardová vám nabízí následující řešení

#5

Požadovanou službu bohužel nenabízíme. Ale nabízím až 3 miliony korun. Již v základním balíčku máme velmi nízké úroky a můžete si požádat o odklad splátek až na 6 měsíců! Expresní vyplacení do 24 hodin do konce tohoto roku. Další informace Vám ráda poskytnu osobně. Děkuji.

Telefon: 730691278
E-mail: neuveden
Sídlo: Brno