Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Hledám někoho kdo nám půjčí bez podvodů a zástavy

Poptáváme půjčku ve výši 150000 Kč. Můžeme vám splácet maximálně 6000 Kč. Více si nemůžeme dovolit, nejde to. Exekuce nemáme, jen se nacházíme v registru, do kterého jsme se dostali ne vlastní vinou. Zástavu (dům, byt a tak) nemůžeme nabídnout. Taky nemáme nikoho jiného, kdo by si to na sebe chtěl napsat jako ručení, žádný jiný ručitel. Nevíme, co by vás dál zajímalo. Tak jestli to pro nás vypadá nadějně právě u vás, tak se určitě zeptejte na podrobnosti a velice rádi vám to zodpovíme. Jednáme jen se seriózními lidmi, žádné podvody, lhaní a pokusy o podvedení. Nic typu poplatků předem apod. Prosíme, pomozte a nabídněte. Blahutovi

Bohumila Blahutová
Bydliště: Náchod
Částka: 150000 Kč
6 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Ilona Psotová vám nabízí následující řešení

#1

Nabízíme refinancování úvěrů, dluhů a podobných produktů. Naše finanční možnosti jsou takřka neomezené, takže vámi požadovaných 150 000 Kč je zcela reálně. Ke schválení a posouzení ale potřebuji více informací. Prosím, ozvěte se mi.

Telefon: 702539517
E-mail: psotova.ila@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Iveta Skurková vám nabízí následující řešení

#2

Naše možnosti financování nejsou omezeny skoro žádnou částkou. Více podrobností bych vám ráda sdělila osobně a podrobně probrala vaši situaci. Kontaktujte mě prosím na telefonu a při žádosti uveďte kód 5512. Jinak je to zdarma. Děkuji.

Telefon: 774201087
E-mail: skurkovaiveta@seznam.cz
Sídlo: Nový Jičín

Václav Majtas vám nabízí následující řešení

#3

U nás budete vědět o výsledku schválení již do 5 minut. Podmínku serióznosti splňujeme na 100% - žádné zálohy, poplatky, drahá čísla. Nic takové. Půjčujeme finance a jsme při tom zcela solidní. Vyzkoušejte - je to zdarma. Jistě vás schválíme.

Telefon: 721218353
E-mail: pujckymajtas@gmail.com
Sídlo: Hradec Králové

Finanční pomoc vám nabízí následující řešení

#4

Podnikatel, který pomůže radou. Poskytneme vám finanční analýzu Vaší situace, popřípadě poskytneme půjčku, kterou vám sjednáme zcela zdarma. Neuzavírejte smlouvy po restauracích a parkovištích. Nehraďte žádné vratné (podvodné) kauce předem, jistiny, splátky předem. Naše kancelář je otevřena v pracovní dny od 9:00 - 19:00. Volejte nebo pište SMS.

Telefon: 723430842
E-mail: profipujcky1@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Finanční pomoc vám nabízí následující řešení

#5

Naletěli jste podvodníkům? Pokud Vám slibovali, že vám půjčí, ale vy jste jen zaplatili a nic nedostali, tak se obraťte na nás. Budete kontaktovat přímo soukromé věřitele. Finance Vám vyplatíme ihned po podpisu smlouvy. Nic se předem neplatí. žádné podvody, nic takové. Volejte každý den od 8:00 do 20:00. Děkuji.

Telefon: 723430842
E-mail: profipujcky1@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové

Finanční pomoc vám nabízí následující řešení

#6

Zavolejte soukromému věřiteli.Nejsme zprostředkovatelé.Finance vyplácíme ihned od podpisu smlouvy o půjčce.Nepodepisujte smlouvy po restauracích a parkovištích.Zašlete nám sms s požadovanou částkou,budeme Vás kontaktovat.T:723430842

Telefon: 723430842
E-mail: profipujcky1@seznam.cz
Sídlo: Hradec Králové