Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Banka mi nepůjčí peníze, kdo mi pomůže a dá půjčku ihned?

Vůbec mi nikdo nepůjčí peníze, žádná banka. Je mi 68 let a jsem v důchodu. Prosím někoho, ať mi půjčí. Mohu měsíčně splácet 1300 Kč. Můžu i na směnku. Děkuji. Peníze od Vás bych využila na nájem, nemám na jeho zaplacení a nikdo mi nechce pomoct. Potřebovala bych na něho 25000 Kč. Na úroku až zas tak nesejde.

Helena Olahová
Bydliště: Děčín
Částka: 25000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Soukromá osoba vám nabízí následující řešení

#1

Možná nemáme tak výhodné úroky jako banka, zato u nás projde skoro každý, kdo nám pošle přes náš web žádost. A jsme na 100% poctivci. Netaháme z klientů peníze předem a nemáme telefony s předčíslím 900. Chcete ihned pomoci? Zkusme se na to podívat společně.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Klára Lukašíková vám nabízí následující řešení

#2

Pomáháme v případech, kdy je žadatel odmítnut jak bankou, tak i nebankovními společnostmi. Ale vyžadujeme vždy zástavu domu nebo bytu. Férové jednání a úrok již od 12%. Kontaktujte mě na e-mailu klara.lukasikova@seznam.cz . Podívám se na to ještě dnes. Ale musíte dát zástavu jako ručení oproti penězům.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddluzeni CR vám nabízí následující řešení

#3

Pokud vam nepujci banka a ani nikdo jiny tak je na case prestat se vic a vic zadluzovat. Slapnete se mnou na zachranou brzdu, pomohu vam s oddluzenim. Budete mit zivotni minimum, zbytek pujde na splatky. A uz za 3 roky budete opet zit novy zivot. E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Brno

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Pokud Vám banka nepůjčí peníze a neprojdete schválením ani u nebankovních firem, tak se můžete zkusit obrátit na mě. Mohu nabídnout peníze od soukromých investorů, poctivě a velmi rychle. Pomůžeme Vám okamžitě a dáme Vám půjčku, ne jen samé sliby. Je-li Váš inzerát ještě stále aktivní, tak se můžete obrátit na mě na mém telefonním čísle nebo na mých WWW stránkách níže.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Barbora Nejedlá vám nabízí následující řešení

#5

Dostala jsem se do neřešitelné situace, kdy jsem nebyla schopná bance platit úvěr a musela jsem si brát i nebankovní půjčky. Nyní banka chce celý úvěr najednou vyplatit a já už nevím jak dál. Takové peníze nemám a nikdo mi je nechce půjčit. Nenašla bych tady někoho, kdo mi pomůže a dá půjčku na splacení všech dluhů dohromady? Děkuji, nejedla.beru@seznam.cz.

Telefon: 736272829
E-mail: nejedla.beru@seznam.cz
Sídlo: Praha 6