Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

Auto na splátky (potřebuji nebankovní půjčku)

Kdo půjčí 20000 Kč na měsíční splátky? Jsem na úřadu práce a tak mě každý hned odmítne. Příjem mám 6400 Kč. Potřebuji na koupi auta, ale musí to být nebankovní a musíme se domluvit na splátkách. Splácet mohu 1000 Kč měsíčně. Předem děkuji když se mi někdo ozvete a pomůžete mi.

Václav Mařík
Bydliště: Kladno
Částka: 20000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Investor vám nabízí následující řešení

#1

Nebankovní leasing na auto nenabízíme, ale mohli by jsme se teoreticky domluvit na klasické půjčce peněz bez dokládání účelu. Požádejte přes naše internetové stránky. Během pracovních dnů by naše odpověď neměla trvat více než 10 minut. Je nezávazná a nikdy nevybíráme zálohy dopředu. V případě schválení splátky budou dle domluvy.

Telefon: neuvedeno
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 8

Klára Lukašíková vám nabízí následující řešení

#2

Půjčíme peníze na cokoliv, bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru. Každý žadatel ale musí mít zástavu. Pro více informací se se mnou spojte skrz klara.lukasikova@seznam.cz. Vaše žádost může být vyřízena ještě tento týden a to i včetně vyplacení peněz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: klara.lukasikova@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#3

Pokud máte příliš mnoho dluhů a nevíte co máte splácet dříve, vydejte se se mnou na jedinou správnou cestu. Pomohu Vám zajistit oddlužení. Zůstane Vám jen životní minimum, ale již do 3 let můžete být úplně čistí a nic nesplácet. E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Brno

Adam Hulák vám nabízí následující řešení

#4

Je Vaše situace ohledně auta a splátky a potřeby nebankovní půjčky ještě stále aktuální? Mohl bych Vám pomoci nabídkou od soukromníků. Podmínky jsou velmi mírné, žádné registry neřešíme a stačí, ať máte jakýkoliv příjem. Máte-li zájem o půjčce se mnou jednat, tak mě prosím ihned kontaktujte.

Telefon: neuvedeno
E-mail: adam.hulak@seznam.cz
Sídlo: Praha 6

Daniel Malina vám nabízí následující řešení

#5

Potřebuji nebankovní půjčku cca 600 000 Kč. Splátky spíše menší, ale rozhodně vše vrátím. Mohu ručit cizím osobním autem, ale nemá moc velkou hodnotu. Napište na daniel.malina@centrum.cz. PS: Mám osobní bankrot.

Telefon: neuvedeno
E-mail: daniel.malina@centrum.cz
Sídlo: Praha 10