Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

80 000 Kč s příjmem, ale bez registru (soukromé peníze)

Potřebovala bych půjčit rychle 80.000,- Kč, bez registru, doložení příjmů není problém, jsem zaměstnaná, svobodná (22 let), děti nemám, bydlím se spolubydlícím. Bohužel jsem si v minulosti půjčila pro bývalého přítele, který dluh nechal na mě. Postupně jsem se začala dostávat do finanční tísně a půjčovala si kde se dalo. Tudíž jsem se dostala do registru. Teď se mi začalo dařit, v zaměstnání si vydělávám mezi 14 - 17.000,-Kč. A chystám se podnikat, ale chtěla bych jít do podnikání s čistým štítem. Vymazat se z registru a poplatit si všechny dluhy. Splácet bych mohla 2 - 4000 Kč měsíčně. Exekuce nemám a ručit nemohu, jelikož nemám žádný majetek. Chtěla bych touto cestou požádat o pomoc vymotat se z tohoto dluhového kolotoče a splnit si své sny. Za případné nabídky moc děkuji.

Michaela
Bydliště: Trutnov
Částka: 80.000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Poctivý Investor vám nabízí následující řešení

#1

80 000 Kč s příjmem by jsem vám byl schopen zařídit s měsíční splátkou mezi 3000 Kč - 5500 Kč, splatnost a RPSN následně dle zvolené splátky. Pokud mi dáte své telefonní číslo, tak se můžeme bavit osobně a konkrétně. Mohu pomoci po celé ČR, vaše bydliště není rozhodující. Peníze jsou vypláceny zpravidla do 2 dnů od prvotního kontaktu. Budu se těšit!

Telefon: 0042073629282
E-mail: poctivy-investor@seznam.cz
Sídlo: Praha 3

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Pokud by vám zde nikdo nepomohl, tak si mě nechejte v záloze jako poslední možnost - sjednávám osobní bankroty (oddlužení). V podstatě to znamená, že následujících 3 až 5 let by vám z platu byla strhávána splátka. A následně by vám bylo vše odpuštěno. Bez ohledu na to kolik jste toho splatili nebo kolik ještě dlužíte. Velmi efektivní a hlavně permanentní. Další informace na oddluzeni-cr@seznam.cz. Budu se případně těšit a můžete se na to vrhnout ještě dnes.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Živím se zprostředkováním peněz od soukromých investorů. Tvořím most mezi obyčejným člověkem, který potřebuje půjčit peníze a bohatými soukromými osobami, které chtějí zhodnotit své peníze. Zanechejte zde své telefonní číslo a pokusím se vám zajistit financování ze soukromého sektoru. Garantuji poctivé jednání (ne poplatky, ne směnky), rychlé vyřízení (peníze zpravidla do 4 dnů) a vysokou prostupnost žádostí (schváleno až 60% žádostí). Děkuji, s pozdravem Kohout M.

Telefon: 00420736252028
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#4

Nabízím peníze ze soukromých zdrojů, ale s podmínkou zástavy. Konkrétní informace se dozvíte na našich www stránkách, viz odkaz. Rovněž můžete vyplnit náš poptávkový formulář a obratem Vás budeme kontaktovat s jasně formulovanou nabídkou a všemi podmínkami. Kromě zástavy zde nejsou prakticky žádné další podmínky z naší strany. Děkuji a budu čekat na vaši poptávku.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Hana Světinská vám nabízí následující řešení

#5

Je vaše nabídka ještě stále aktuální? Měla by jsem zájem. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedena
Sídlo: Karviná