Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

400 000 Kč - Soukromá půjčka na konsolidaci a sloučení dluhů?

Poptávám půjčku na konsolidaci stávajících závazků a dluhů. A to ve výši 400 000 Kč. Bohužel mám zápis v registru a tak nemohu dosáhnout na bankovní produkt. Nebráním se vyplacení provize pro osobu, která půjčku zprostředkuje. Ale rozhodně ne předem, pouze po vyplacení. Mám doložitelný příjem cca 30 000 Kč měsíčně. A jsem schopný splácet cca 8 000 Kč - 9 000 Kč v měsíčních splátkách. Nabídnutá částka nemusí být v plné výši. Klidně i část. Za případné nabídky předem děkuji.

neuvedeno
Bydliště: Náchod
Částka: 400000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Kačka Romanová vám nabízí následující řešení

#1

Zdravím i já Vás. předem říkám, že 400 000 Kč je opravdu mnoho na konsolidaci. Ale domnívám se, že bychom to mohli nějak zařídit. Nejspíše bych to viděla na peníze přes naše soukromé zdroje (investoři). Mohl by jste to použít i na konsolidace a spojení všeho do jednoho. Navštivte prosím naše internetové stránky (odkazy dole) a vyplňte podrobnější formulář. Ať se na to může někdo od nás podívat a dát Vám vědět. Děkuji, Romanová Kateřina, Praha 10.

Telefon: 736908716
E-mail: kackaromanova@seznam.cz
Sídlo: Praha 10

Agentura Beruška vám nabízí následující řešení

#2

Máte čím ručit a co dát do zástavy? Například na dům o odhadní ceně 1 000 000 Kč okamžitě do tří dnů vyplatíme až 750 000 Kč. Nedíváme se do rejstříků.

Telefon: neuvedeno
E-mail: agentura-beruska@seznam.cz
Sídlo: Frýdek-Místek

Oddlužení Čr vám nabízí následující řešení

#3

Neberte si další soukromé úvěry na konsolidace. Navíc 400000 Kč je příliš mnoho peněz. Projděte namísto toho se mnou úspěšně osobním bankrotem. Vše Vám ráda vysvětlím, už za 3 roky můžete být opět volná.

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

Patricie Wlochová vám nabízí následující řešení

#4

Za daných podmínek můžeme na konsolidaci nabídnout maximálně 80000 Kč. Můžete si sloučit alespoň část svých dluhů. Budeme ovšem vyžadovat ještě druhého ručitele. Volejte od 9:00 do 15:00.

Telefon: 912345593
E-mail: patriciewlochova@seznam.cz
Sídlo: Rychnov nad Kněžnou

p.Kolková vám nabízí následující řešení

#5

U nás máte jistotu poctivého poskytnutí finančních prostředků na cokoliv budete potřebovat . Žádné poplatky předem , velmi dobré podmínky a peníze budete mít rychle u sebe. Volejte +420 605 849 726 . Nevadí nám pokud jste v registrech , vyplatíme i Vaše exekuce a také nevýhodné zástavy , oddlužíme Vaši nemovitost , půjčujeme i na družstevní byty. Půjčku dostanete s jistotou - na zástavu domu , bytu , družstevního bytu ,chaty i jiné nemovitosti. Máte snad na nemovitosti úvěr nebo exekuce či Vám hrozí dražba ? Nevadí , i tak pomůžeme. Předčasné splacení je možné kdykoliv. Tady máte jistotu rychlé finanční pomoci. Financujeme po celé České republice a pomůžeme i Vám.

Telefon: 605849726
E-mail: finance.kolkova@centrum.cz
Sídlo: Olomouc