Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

100 000 Kč Rychlá půjčka na směnku - I s úrokem 100%

Dobrý den, poptávám rychlou půjčku na směnku. Představuji si ji ve výši 100 000 Kč - 120 000 Kč. ideálně na tu směnku. Jsem ochotná se dohodnout na půjčce s jakýmkoli úrokem. Klidně si tam můžeme dohodnout 100%. Ale opravdu ty peníze potřebuji co nejrychleji a za co nejjednodušších podmínek. Příjem doložit mohu, maximálně 9000 Kč. Jinak brigáda, co mám ještě bokem. Mám 5 letého syna a už nemáme ani na jídlo. Díky zneužití mých dokladů a používáni mého starého účtu bratrem mám dluhy. A dokonce mám kvůli němu i exekuci - tudíž jsem v registru. Půjčku chci jen na směnku, bez zástavy nemovitostí a ručení. Jen rodiče mají rodinný dům, ale máme špatné vztahy a nepřipadá v úvahu, že by na něm mohla být zástava. Půjčka spěchá, potřebuji ji nejlépe v pondělí. A to peníze na ruku oproti podepsané směnce. Mohu splácet maximálně 12 000 Kč měsíčně. Takže bych Vám těch 100 000 Kč mohla během jednoho roku splatit. Nabídněte mi tedy prosím všechny rychlé půjčky na směnku, které se pohybují okolo 100 000 Kč. Děkuji předem.

Markéta Marková
Bydliště: Liberec
Částka: 100 000 Kč
3 nabídky
Napište číslicí "třicet jedna":

Blanka Vaníčková vám nabízí následující řešení

#1

Jsem matka na MD, sama se synem. Potřebovala bych půjčku okolo 100 000 Kč, abych si mohla vyrovnat své dluhy. Ale kvůli registru a zápisu v Solus mi nikdo nechce nic dát. Klidně bych přijala i peníze směnku s vyšším úrokem. Našel by se prosím někdo? Email: blanicka.zlin@email.cz. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: blanicka.zlin@email.cz
Sídlo: Zlín

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#2

Bohužel jste příliš mnoho zadlužena (což vypovídá i to tom, že chcete půjčku na 100% úrok na směnku). Pokud by jste opravdu chtěla 100 000 Kč, tak by si ji u nás musel vzít za vás někdo jiný. Například váš přítel, rodinný příslušník nebo někdo z přátel. V takovém případě by jsme vám byli schopni pomoci. Emailová adresa lucie.brouckova@precerpano.cz (ale pouze v případě , že žádající osoba nebude zadlužená)

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Michal Kohout vám nabízí následující řešení

#3

Pokud mi zde necháte na sebe paní Marková kontakt, tak bych vám mohl zprostředkovat půjčku na směnku. Jsme schopni se s vámi sejít v rámci Prahy, Brna a Ostravy. Pokud máte stále zájem o rychlou půjčku 100 000 kč, tak mi zanechejte nějaký kontakt. Děkuji, Michal Kohout.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@atlas.cz
Sídlo: Mladá Boleslav