Lucie Broučková Kontaktní informace
Kontaktní informace
Jak to funguje Založit poptávku půjčky

100 000 Kč na vyplacení malých půjček a dluhového kolotoče

Dostávám se do dluhového kolotoče. Potřebovala by jsem 100 000 Kč na vyplacení dluhového kolotoče - vyplacení malých půjček s vysokým úrokem. Nabrala jsem si na sebe z různých důvodů mnoho rychlých půjček a teď je nezvládám splácet. Jsem vdaná a mám moc hodného manžela, který o mých problémech zatím neví. A moc se mu to bojím vůbec říct. Proto bych to ráda zastavila hned teď a všechno vyřešila sama, aby se o tom nedozvěděl. Ale máme společné mění manželů. Chodím normálně do zaměstnání (mohu doložit). Moje dluhy jsou od různých společností, není to jenom jedna. Více malých půjček, které mě stahují do dluhového kolotoče. Ale všechny by šly hned zaplatit. K dnešnímu dni to dělá včetně úroků něco ke 100 000 Kč. Můžete mi nabídnout peníze tak, abych to mohla podepsat jenom já sama? Bez manžela? A mohla si to všechno zaplatit. Nemusí to být přímo konsolidace nebo sloučení, vezmu si to i jako klasickou půjčku. Prosím, nabídněte mi něco. Osobní informace Vám sdělím osobně.

Vladislava J.
Bydliště: České Budějovice
Částka: 100 000 Kč
5 nabídek
Napište číslicí "třicet jedna":

Lucie Broučková vám nabízí následující řešení

#1

Dobrý den, mohla by jsem vám udělat srovnání všech nebankovních nabídek a pomoci vám najít tu, která by Vám mohla být schválena. Pokud máte doložitelný příjem ze zaměstnání a smlouvu na dobu neurčitou, tak by jsem Vám byla schopna na 100% zajistit částku do 40 000 Kč. Jestli by jsme společně mohli dosáhnout až na 100 000 Kč je již jiná otázka a bylo by třeba probrat více podrobností. V případě zájmu mě kontaktujte na lucie.brouckova@precerpano.cz.

Telefon: neuvedeno
E-mail: lucie.brouckova@precerpano.cz
Sídlo: Praha 7

Oddlužení ČR vám nabízí následující řešení

#2

Z Vašeho popisu mi vyplývá, že je vaše situace celkem nezvladatelná. A nejsem si jista, zda-li by další půjčka/další závazek cokoliv řešily. Zamyslete se nad druhou možností - oddlužením a osobním bankrotem. U všech malých půjček by byly zastaveny penále, měla by jste jasný splátkový kalendář a vaše finanční situace by se stabilizovala. Jinak tento finanční kolotoč nezastavíte. 100 000 Kč není vysoká částka a vše by mohlo být velmi rychle vyřešeno. Bohužel pouze s vědomím manžela - je to ovšem lepší, než situaci i nadále neřešit a vše mu sdělit, až dluhy dosáhnou dvojnásobku či trojnásobku. Kontakt: oddluzeni-cr@seznam.cz

Telefon: neuvedeno
E-mail: oddluzeni-cr@seznam.cz
Sídlo: Ostrava

Se zástavou vám nabízí následující řešení

#3

Nabízím se zástavou půjčky od 50 000 Kč do 2 000 000 Kč. Nemovitost se musí nacházet na území ČR, nesmí na ní být zástava ani exekuce. Vyplatím (i v hotovosti) až 70% její odhadní ceny. Akce: Tento měsíc odhad zcela zdarma! pro více informací mi zašlete email na pujcka-se-zastavou@seznam.cz. Děkuji, ing. Karel Vašinka, Praha 9.

Telefon: neuvedeno
E-mail: pujcka-se-zastavou@seznam.cz
Sídlo: Praha 9

ing. Karinka vám nabízí následující řešení

#4

Jsem schopen zprostředkovat peníze od 5000 Kč do 150 000 Kč na jakýkoliv účel - vyplacení jiných malých půjček, zaplacení exekuce, uhrazení dluhů... . Požadujeme doložitelný příjem, záznam v registru není překážkou. Za zprostředkování neplatíte žádné peníze, jsem placen provizí od poskytovatele. Máte-li zájem, zanechejte mi zde prosím vaše telefonní číslo. Ozvu se Vám zpět na své vlastní náklady. Děkuji.

Telefon: neuvedeno
E-mail: zprostredkuji-penize@seznam.cz
Sídlo: Uherské Hradiště

Mgr. Sandra Malaníková vám nabízí následující řešení

#5

Pokud by Vás na zastavení dluhového kolotoče stačilo 50 000 Kč, tak Vám půjčím své vlastní peníze. Ovšem s podmínkou, že to bude s vědomím manžela a že bude rovněž ručit. Sdělte mi prosím vaše rozhodnutí.

Telefon: neuvedeno
E-mail: mgr.sandra.malanikova@centrum.cz
Sídlo: Praha 10